WITO Labels

we create your future

Skontaktuj się
z nami

Jeśli masz pytania skontaktuj się bezpośrednio z odpowiednim działem, lub skorzyst0 ,a0j z formularza kontaktowego na dole strony
Pon - Pt
od 8:00 - 16:00
Sob - Ndz
odpoczywamy
  • Etykiety
  • Druk
  • Jakość
We Create Your FutureTwoja drukarnia etykiet

Poznajmy się

Tomasz Zglinicki

Prezes zarządu

tomek@wito-etykiety.pl

Dział handlowy

Wojciech Zglinicki

Manager działu handlowego

wojtek@wito-etykiety.pl

+48 602 626 326

Małgorzata Jastrząb

Specjalista ds. handlowych

gosia@wito-etykiety.pl

+48 535 228 530

Sławomir Sobański

Specjalista ds. handlowych

slawek@wito-etykiety.pl

+48 574 885 004

Marcin Nowak

Specjalista ds. handlowych

marcin@wito-etykiety.pl

+48 790 355 520

Przemysław Deckert

Specjalista ds. handlowych

przemek@wito-etykiety.pl

+48 732 885 001

Dział obsługi klienta

Igor Lewandowski

Manager biura obsługi

igor@wito-etykiety.pl

+48 731 979 730

Małgorzata Filipowska

Specjalista ds. obsługi klienta

gosiaf@wito-etykiety.pl

+48 534 455 144

Weronika Matoga

Specjalista ds. obsługi klienta

weronika@wito-etykiety.pl

+48 533 060 243

Dział jakości

Dział graficzny

Jolanta Borowska

Manager ds. jakości

jola@wito-etykiety.pl

+48 600 555 520

Dział graficzny

Jakub Antowski

Manager działu graficznego

kuba@wito-etykiety.pl

+ 48 606 272 805

Julia Koralewska

Grafik

julia@wito-etykiety.pl

+48 731 000 345

Dział produkcji

Dział administracji

Wojciech Sułkowski

Manager działu produkcji

wojteks@wito-etykiety.pl

+48 508 454 089

Dział administracji

Aleksandra Zglinicka

Manager działu finansowego

aleksandra@wito-etykiety.pl

+48 61 307 00 87

Dział HR i PR

Dział zakupów i logistyki

Wirginia Zaręba-Zglinicka

Manager ds. HR i PR

wirginia@wito-etykiety.pl

+48 606 818 979

Dział zakupów i logistyki

Wojciech Mańczak

Manager działu logistyki

logistyka@wito-etykiety.pl

+48 607 585 805

    Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
    Imie
    Zgoda