O NASZEJ FIRMIE

Specjalizujemy się w produkcji etykiet samoprzylepnych i bezklejowych. Oferujemy szeroki wybór etykiet papierowych, termicznych, foliowych, satynowych oraz taśm termotransferowych. Przyjmujemy zlecenia zarówno na etykiety białe, jak i kolorowe. Naszym Klientom proponujemy produkty na papierze matowym, półbłyszczącym, błyszczącym oraz na papierze termicznym. Duży wybór wykrojników pozwala nam dostosować się do wszystkich potrzeb i rozwiązać problemy w zakresie znakowania towarów w wielu gałęziach przemysłu. Drukujemy etykiety według zleconych projektów, jak też nasz zespół grafików przygotowuje nowe projekty pod indywidualne potrzeby. Szerokie możliwości produkcyjne pozwalają nam na wytwarzanie zarówno małych, jak i wysokich nakładów. Gotowe etykiety nasi Klienci otrzymują w ciągu 5 dni roboczych.

 

Produkty Wito są najwyższej jakości i w rozsądnej cenie. Dostosowujemy się do zmian zachodzących na rynku i stale poszerzamy nasz asortyment. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i rozwiązania. Dołącz do nas i rozpocznij z nami współpracę.


DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych oraz bezklejowych, które mogą Państwo wykorzystać do oznaczania swoich produktów poprzez umieszczenie na nich np:

 

  • – danych dotyczących identyfikacji produktów
  • – informacji promocyjnych
  • – wysokiej rozdzielczości zdjęć (przygotowywanych przez nasz dział foto)

 

Posiadamy dużą bazę wykrojników, na zlecenia Klienta wykonujemy również nowe wzory. Wykonujemy etykiety czyste oraz z nadrukiem. Posiadane urządzenia pozwalają nam drukować od 1 do 8 kolorów, również z uszlachetniającą warstwą lakieru.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Istnieje możliwość umówienia spotkania prezentacyjnego z naszym przedstawicielem handlowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Miarą naszych sukcesów są firmy, z którymi współpracujemy. Zaufały nam branże: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna czy papierniczo-biurowa.


PARK MASZYNOWY

Ciągły rozwój firmy pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb rynku poprzez modernizację i zakup nowych maszyn. Nasz park maszynowy oferuje 8-kolorowy zadruk, zarówno w technologii farb wodnych, jak i UV oraz pełną linie produkcyjną w zakresie druku materiałów bezklejowych (sztance, cuttery, przewijarki). Technologie te pozwalają zaspokoić wszystkie potrzeby rynku. Połączenie nowoczesnych maszyn z wyspecjalizowanym personelem gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Zapewnia to pełne zadowolenie naszych klientów.